IDCS5020ER1R5M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDCS5020ER1R5M
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 4.5A 22 MOHM SMD
Podatkovni listi: IDCS5020ER1R5M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDCS5020ER1R5M
Številka dela IDCS5020ER1R5M Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1.5UH 4.5A 22 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82818 pcs Podatkovni list IDCS5020ER1R5M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ščitenje Shielded Serija IDCS-5020
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 22 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 4.5A Tok - nasičenost 5.2A