IFSC1515AHER6R8M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1515AHER6R8M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IFSC1515AHER6R8M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.9A 115 MOHM
Podatkovni listi: IFSC1515AHER6R8M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IFSC1515AHER6R8M01
Številka dela IFSC1515AHER6R8M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 6.8UH 1.9A 115 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 327959 pcs Podatkovni list IFSC1515AHER6R8M01.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija IFSC-1515AH-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 1.9A 115 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 115 mOhm Max
Trenutna ocena 1.9A Tok - nasičenost 1.5A