IHB1BV561K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHB1BV561K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHB-1 560 10% B40
Podatkovni listi: IHB1BV561K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
144 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHB1BV561K
Številka dela IHB1BV561K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-1 560 10% B40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13544 pcs Podatkovni list IHB1BV561K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia (16.76mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 696 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 696 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -