IHB5BV101K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHB5BV101K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHB-5 100 10% B40
Podatkovni listi: IHB5BV101K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHB5BV101K
Številka dela IHB5BV101K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-5 100 10% B40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6104 pcs Podatkovni list IHB5BV101K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.600" Dia (40.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 1.450" (36.83mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 12.1A 18 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Trenutna ocena 12.1A Tok - nasičenost -