IHB5BV271K
pregled izdelka
Številka dela: IHB5BV271K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHB-5 270 10% B40
Podatkovni listi: IHB5BV271K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHB5BV271K
Številka dela IHB5BV271K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-5 270 10% B40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6258 pcs Podatkovni list IHB5BV271K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.600" Dia (40.64mm)
Pakiranje - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 270µH Višina - sedež (maks.) 1.450" (36.83mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 7.7A 44 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Trenutna ocena 7.7A Tok - nasičenost -