IHB6BV223K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHB6BV223K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHB-6 22K 10% B40
Podatkovni listi: IHB6BV223K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHB6BV223K
Številka dela IHB6BV223K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 22K 10% B40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3515 pcs Podatkovni list IHB6BV223K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 22mH Višina - sedež (maks.) 1.500" (38.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 22mH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 2.74 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.74 Ohm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost -