IHB6BV393K
pregled izdelka
Številka dela: IHB6BV393K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHB-6 39K 10% B40
Podatkovni listi: IHB6BV393K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHB6BV393K
Številka dela IHB6BV393K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHB-6 39K 10% B40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3646 pcs Podatkovni list IHB6BV393K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.000" Dia (50.80mm)
Pakiranje - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 39mH Višina - sedež (maks.) 1.500" (38.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 39mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 5.55 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 5.55 Ohm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost -