IHD3BH4R7L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHD3BH4R7L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHD-3 4.7 15% B08
Podatkovni listi: 1.IHD3BH4R7L.pdf2.IHD3BH4R7L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
190 pcs
570 pcs
1140 pcs
2660 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHD3BH4R7L
Številka dela IHD3BH4R7L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHD-3 4.7 15% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31336 pcs Podatkovni list 1.IHD3BH4R7L.pdf2.IHD3BH4R7L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 8 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 4A Tok - nasičenost 7.5A