IHLE4040DDER3R3M5A
Dale / VishayDale / Vishay
IHLE4040DDER3R3M5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLE4040DDER3R3M5A
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 11A 11.81 MOHM
Podatkovni listi: IHLE4040DDER3R3M5A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLE4040DDER3R3M5A
Številka dela IHLE4040DDER3R3M5A Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 3.3UH 11A 11.81 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76617 pcs Podatkovni list IHLE4040DDER3R3M5A.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLE-4040DD-5A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD
Druga imena 541-2329-1 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 11A 11.81 mOhm Max 4-SMD DC Resistance (DCR) 11.81 mOhm Max
Trenutna ocena 11A Tok - nasičenost 12A