IHLP2020ABER2R2M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP2020ABER2R2M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP2020ABER2R2M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.4A 77.3 MOHM
Podatkovni listi: 1.IHLP2020ABER2R2M01.pdf2.IHLP2020ABER2R2M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP2020ABER2R2M01
Številka dela IHLP2020ABER2R2M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 2.2UH 3.4A 77.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76504 pcs Podatkovni list 1.IHLP2020ABER2R2M01.pdf2.IHLP2020ABER2R2M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLP-2020AB-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1708-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna 47MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.4A 77.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 77.3 mOhm Max
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 6A