IHLP3232DZER8R2M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP3232DZER8R2M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP3232DZER8R2M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 5.5A 50.8 MOHM
Podatkovni listi: IHLP3232DZER8R2M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP3232DZER8R2M01
Številka dela IHLP3232DZER8R2M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 8.2UH 5.5A 50.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101915 pcs Podatkovni list IHLP3232DZER8R2M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLP-3232DZ-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1377-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 8.2µH Shielded Molded Inductor 5.5A 50.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 50.8 mOhm Max
Trenutna ocena 5.5A Tok - nasičenost 10A