IHLP5050FDER100M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP5050FDER100M01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHLP5050FDER100M01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHLP5050FDER100M01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHLP5050FDER100M01
Številka dela IHLP5050FDER100M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 10UH 10A 17.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19670 pcs Podatkovni list IHLP5050FDER100M01.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Ščitenje Shielded Serija IHLP-5050FD-01
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1036-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 10A 17.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 17.2 mOhm Max Trenutna ocena 10A
Tok - nasičenost 15.5A