IHSM3825ER5R6L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM3825ER5R6L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM3825ER5R6L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 2.08A 91 MOHM
Podatkovni listi: IHSM3825ER5R6L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM3825ER5R6L
Številka dela IHSM3825ER5R6L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 5.6UH 2.08A 91 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36148 pcs Podatkovni list IHSM3825ER5R6L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-3825
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 2.08A 91 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 91 mOhm Max
Trenutna ocena 2.08A Tok - nasičenost 1.79A