IHSM3825PJ1R0L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM3825PJ1R0L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1UH 5.11A 15 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM3825PJ1R0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM3825PJ1R0L
Številka dela IHSM3825PJ1R0L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1UH 5.11A 15 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 43992 pcs Podatkovni list IHSM3825PJ1R0L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-3825
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 5.11A 15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Trenutna ocena 5.11A Tok - nasičenost 4.41A