IHSM3825RE1R5L
pregled izdelka
Številka dela: IHSM3825RE1R5L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 4.63A 17 MOHM
Podatkovni listi: IHSM3825RE1R5L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM3825RE1R5L
Številka dela IHSM3825RE1R5L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1.5UH 4.63A 17 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 42774 pcs Podatkovni list IHSM3825RE1R5L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 4.63A 17 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max
Trenutna ocena 4.63A Tok - nasičenost 3.66A