IHSM3825RE6R8L
pregled izdelka
Številka dela: IHSM3825RE6R8L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.94A 101 MOHM
Podatkovni listi: IHSM3825RE6R8L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM3825RE6R8L
Številka dela IHSM3825RE6R8L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 6.8UH 1.94A 101 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 37026 pcs Podatkovni list IHSM3825RE6R8L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 1.94A 101 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 101 mOhm Max
Trenutna ocena 1.94A Tok - nasičenost 1.62A