IHSM4825ER471L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825ER471L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM4825ER471L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 470UH 320MA 3.36 OHM
Podatkovni listi: IHSM4825ER471L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM4825ER471L
Številka dela IHSM4825ER471L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 470UH 320MA 3.36 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30502 pcs Podatkovni list IHSM4825ER471L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-4825
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1554-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470µH Unshielded Inductor 320mA 3.36 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.36 Ohm Max Trenutna ocena 320mA
Tok - nasičenost 240mA