IHSM4825PJ1R5L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM4825PJ1R5L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 6.9A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM4825PJ1R5L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM4825PJ1R5L
Številka dela IHSM4825PJ1R5L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1.5UH 6.9A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 38374 pcs Podatkovni list IHSM4825PJ1R5L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-4825
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 6.9A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 6.9A Tok - nasičenost 3.5A