IHSM4825RE1R0L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825RE1R0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM4825RE1R0L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM4825RE1R0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM4825RE1R0L
Številka dela IHSM4825RE1R0L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 39039 pcs Podatkovni list IHSM4825RE1R0L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-4825
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1629-2
IHSM4825RE1R0L-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Inductor 8.6A 13 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13 mOhm Max Trenutna ocena 8.6A
Tok - nasičenost 4.1A