IHSM4825RE391L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM4825RE391L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 390UH 340MA 2.73 OHM
Podatkovni listi: IHSM4825RE391L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM4825RE391L
Številka dela IHSM4825RE391L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 390UH 340MA 2.73 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 45511 pcs Podatkovni list IHSM4825RE391L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-4825
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Inductor 340mA 2.73 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.73 Ohm Max
Trenutna ocena 340mA Tok - nasičenost 260mA