IHSM5832ER182L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER182L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM5832ER182L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1.8MH 250MA 8.66 OHM
Podatkovni listi: IHSM5832ER182L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM5832ER182L
Številka dela IHSM5832ER182L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1.8MH 250MA 8.66 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49413 pcs Podatkovni list IHSM5832ER182L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-5832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.8mH
Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8mH Unshielded Inductor 250mA 8.66 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8.66 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost 160mA