IHSM5832PJ1R0L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM5832PJ1R0L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1UH 9A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM5832PJ1R0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM5832PJ1R0L
Številka dela IHSM5832PJ1R0L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1UH 9A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 38239 pcs Podatkovni list IHSM5832PJ1R0L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-5832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 9A 10 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 9A Tok - nasičenost 6.2A