IHSM5832RF3R9L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM5832RF3R9L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 7.9A 21 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM5832RF3R9L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM5832RF3R9L
Številka dela IHSM5832RF3R9L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 3.9UH 7.9A 21 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 43963 pcs Podatkovni list IHSM5832RF3R9L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-5832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 7.9A 21 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max
Trenutna ocena 7.9A Tok - nasičenost 3.1A