IHSM7832ER1R0L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER1R0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM7832ER1R0L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1UH 9A 11 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM7832ER1R0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM7832ER1R0L
Številka dela IHSM7832ER1R0L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1UH 9A 11 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36713 pcs Podatkovni list IHSM7832ER1R0L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-7832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 541-1568-2
IHSM7832ER1R0L-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Inductor 9A 11 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Trenutna ocena 9A
Tok - nasičenost 5.3A