IHSM7832ER270L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER270L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM7832ER270L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 27UH 3.4A 74 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM7832ER270L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM7832ER270L
Številka dela IHSM7832ER270L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 27UH 3.4A 74 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38351 pcs Podatkovni list IHSM7832ER270L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 3.4A 74 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 74 mOhm Max
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 1.1A