IHSM7832PJ120L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHSM7832PJ120L
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: IHSM7832PJ120L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHSM7832PJ120L
Številka dela IHSM7832PJ120L Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 40668 pcs Podatkovni list IHSM7832PJ120L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ščitenje Unshielded Serija IHSM-7832
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.285" (7.24mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 12µH Unshielded Inductor 4.8A 40 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 4.8A Tok - nasičenost 1.5A