IHTH0750IZEB8R2M5A
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IHTH0750IZEB8R2M5A
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IHTH-0750IZ-5A 8.2 20% EB E2
Podatkovni listi: 1.IHTH0750IZEB8R2M5A.pdf2.IHTH0750IZEB8R2M5A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IHTH0750IZEB8R2M5A
Številka dela IHTH0750IZEB8R2M5A Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IHTH-0750IZ-5A 8.2 20% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35948 pcs Podatkovni list 1.IHTH0750IZEB8R2M5A.pdf2.IHTH0750IZEB8R2M5A.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.755" Dia (19.18mm)
Ščitenje Shielded Serija IHTH-0750IZ-5A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Metal Composite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.354" (8.99mm) Frekvenca - Samozadostna 11.6MHz
Lastnosti - natančen opis 8.2µH Shielded Inductor 20A 6.14 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 6.14 mOhm Max Trenutna ocena 20A
Tok - nasičenost 14.5A