ILBB0603ER600V
Dale / VishayDale / Vishay
ILBB0603ER600V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ILBB0603ER600V
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: ILBB0603ER600V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ILBB0603ER600V
Številka dela ILBB0603ER600V Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4207534 pcs Podatkovni list ILBB0603ER600V.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ILBB-0603
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-2292-2
ILBB0603ER600V-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 60 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 400mA