ILC0402ER1N5S
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ILC0402ER1N5S
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 1.5NH 300MA 130 MOHM
Podatkovni listi: ILC0402ER1N5S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ILC0402ER1N5S
Številka dela ILC0402ER1N5S Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 1.5NH 300MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4699559 pcs Podatkovni list ILC0402ER1N5S.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija ILC-0402
Ocene - Q @ Frek 8 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 1.5nH
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 1.5nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 130 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -