IM01BH5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IM01BH5R6K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-1 5.6 10% B08
Podatkovni listi: IM01BH5R6K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM01BH5R6K
Številka dela IM01BH5R6K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-1 5.6 10% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4705 pcs Podatkovni list IM01BH5R6K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 78MHz
Lastnosti - natančen opis 5.6µH Unshielded Molded Inductor 130mA 2.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Trenutna ocena 130mA