IM02BH1R0J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IM02BH1R0J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-2 1 5% B08
Podatkovni listi: IM02BH1R0J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM02BH1R0J
Številka dela IM02BH1R0J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1 5% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5514 pcs Podatkovni list IM02BH1R0J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 230MHz
Lastnosti - natančen opis 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 385mA