IM02BH1R5J
pregled izdelka
Številka dela: IM02BH1R5J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-2 1.5 5% B08
Podatkovni listi: IM02BH1R5J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM02BH1R5J
Številka dela IM02BH1R5J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1.5 5% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4179 pcs Podatkovni list IM02BH1R5J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 28 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 140MHz
Lastnosti - natančen opis 1.5µH Unshielded Molded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Trenutna ocena 535mA