IM02RU1R0K
pregled izdelka
Številka dela: IM02RU1R0K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-2 1 10% R36
Podatkovni listi: IM02RU1R0K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM02RU1R0K
Številka dela IM02RU1R0K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 1 10% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4569 pcs Podatkovni list IM02RU1R0K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 230MHz
Lastnosti - natančen opis 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 385mA