IM02RU5R6J
pregled izdelka
Številka dela: IM02RU5R6J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-2 5.6 5% R36
Podatkovni listi: IM02RU5R6J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM02RU5R6J
Številka dela IM02RU5R6J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-2 5.6 5% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4946 pcs Podatkovni list IM02RU5R6J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 65MHz
Lastnosti - natančen opis 5.6µH Unshielded Molded Inductor 185mA 1.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 185mA