IM04BH6R8J
pregled izdelka
Številka dela: IM04BH6R8J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-4 6.8 5% B08
Podatkovni listi: IM04BH6R8J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM04BH6R8J
Številka dela IM04BH6R8J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 6.8 5% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4003 pcs Podatkovni list IM04BH6R8J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 55MHz
Lastnosti - natančen opis 6.8µH Unshielded Molded Inductor 395mA 500 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 395mA