IM04RU102J
pregled izdelka
Številka dela: IM04RU102J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-4 1K 5% R36
Podatkovni listi: IM04RU102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM04RU102J
Številka dela IM04RU102J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1K 5% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5587 pcs Podatkovni list IM04RU102J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 1mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz
Lastnosti - natančen opis 1mH Unshielded Molded Inductor 74mA 33.1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 33.1 Ohm Max Trenutna ocena 74mA