IM06RFCSRU1R8J40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IM06RFCSRU1R8J40
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-6RFCS-40 1.8 5% R36
Podatkovni listi: IM06RFCSRU1R8J40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM06RFCSRU1R8J40
Številka dela IM06RFCSRU1R8J40 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6RFCS-40 1.8 5% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5572 pcs Podatkovni list IM06RFCSRU1R8J40.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Ocene - Q @ Frek 45 @ 15MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 15MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 144MHz
Lastnosti - natančen opis 1.8µH Unshielded Molded Inductor 720mA 650 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Trenutna ocena 720mA