IM06RU560J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IM06RU560J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-6 56 5% R36
Podatkovni listi: IM06RU560J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM06RU560J
Številka dela IM06RU560J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-6 56 5% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5062 pcs Podatkovni list IM06RU560J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 75 @ 2.5MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 15MHz
Lastnosti - natančen opis 56µH Unshielded Molded Inductor 164mA 4.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max Trenutna ocena 164mA