IM10RFCLSK6R8K12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IM10RFCLSK6R8K12
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-10RFCL-12 6.8 10% RJ3
Podatkovni listi: IM10RFCLSK6R8K12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IM10RFCLSK6R8K12
Številka dela IM10RFCLSK6R8K12 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-10RFCL-12 6.8 10% RJ3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21988 pcs Podatkovni list IM10RFCLSK6R8K12.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Ščitenje Shielded Serija IM-10RFCL-12
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 52MHz Lastnosti -
natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 3A 60 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 3A Tok - nasičenost -