IMC0402ER10NJ01
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC0402ER10NJ01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
Podatkovni listi: IMC0402ER10NJ01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC0402ER10NJ01
Številka dela IMC0402ER10NJ01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453800 pcs Podatkovni list IMC0402ER10NJ01.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-0402-01
Ocene - Q @ Frek 23 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Frekvenca - Samozadostna 3.9GHz
natančen opis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 195 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max
Trenutna ocena 480mA Tok - nasičenost -