IMC0805ER3R9J01
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0805ER3R9J01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC0805ER3R9J01
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 200MA 2.5 OHM
Podatkovni listi: IMC0805ER3R9J01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC0805ER3R9J01
Številka dela IMC0805ER3R9J01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 3.9UH 200MA 2.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 628224 pcs Podatkovni list IMC0805ER3R9J01.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-0805-01
Ocene - Q @ Frek 15 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.5 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -