IMC1210BN6R8J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210BN6R8J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC1210BN6R8J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 204MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: IMC1210BN6R8J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC1210BN6R8J
Številka dela IMC1210BN6R8J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 6.8UH 204MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 113415 pcs Podatkovni list IMC1210BN6R8J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 204mA 1.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 204mA