IMC1210ER5R6J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ER5R6J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC1210ER5R6J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 217MA 1.6 OHM
Podatkovni listi: IMC1210ER5R6J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC1210ER5R6J
Številka dela IMC1210ER5R6J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 5.6UH 217MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242953 pcs Podatkovni list IMC1210ER5R6J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 217mA 1.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Trenutna ocena 217mA