IMC1812EB6R8J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB6R8J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC1812EB6R8J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: IMC1812EB6R8J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC1812EB6R8J
Številka dela IMC1812EB6R8J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117761 pcs Podatkovni list IMC1812EB6R8J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 27MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 285mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Trenutna ocena 285mA