IMC1812RQ821K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ821K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC1812RQ821K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD
Podatkovni listi: IMC1812RQ821K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC1812RQ821K
Številka dela IMC1812RQ821K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 141851 pcs Podatkovni list IMC1812RQ821K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-1812
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 820µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz natančen opis 820µH Unshielded Wirewound Inductor 30mA 35 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 35 Ohm Max Trenutna ocena 30mA