IMC1812RV27NM
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RV27NM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMC1812RV27NM
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 27NH 450MA 200 MOHM
Podatkovni listi: IMC1812RV27NM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IMC1812RV27NM
Številka dela IMC1812RV27NM Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 27NH 450MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 197384 pcs Podatkovni list IMC1812RV27NM.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMC-1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Non-Magnetic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 27nH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 1GHz natančen opis 27nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 200 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 450mA