IMCH1812ER560K
pregled izdelka
Številka dela: IMCH1812ER560K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 56UH 240MA 2.2 OHM SMD
Podatkovni listi: IMCH1812ER560K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMCH1812ER560K
Številka dela IMCH1812ER560K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 56UH 240MA 2.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328483 pcs Podatkovni list IMCH1812ER560K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija IMCH-1812
Ocene - Q @ Frek 10 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 2.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 240mA Tok - nasičenost -