IMS05BH3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH3R3K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMS05BH3R3K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IMS-5 3.3 10% B08
Podatkovni listi: IMS05BH3R3K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMS05BH3R3K
Številka dela IMS05BH3R3K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5 3.3 10% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5828 pcs Podatkovni list IMS05BH3R3K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija IMS-5
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 85MHz
Lastnosti - natančen opis 3.3µH Shielded Molded Inductor 480mA 350 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 480mA