IMS05WDEB152K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMS05WDEB152K40
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IMS-5WD-40 1.5K 10% EB E2
Podatkovni listi: IMS05WDEB152K40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMS05WDEB152K40
Številka dela IMS05WDEB152K40 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5WD-40 1.5K 10% EB E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5933 pcs Podatkovni list IMS05WDEB152K40.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Ščitenje Shielded Serija IMS-5WD-40
Ocene - Q @ Frek 51 @ 250kHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25kHz Induktivnost 1.5mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 1.2MHz
Lastnosti - natančen opis 1.5mH Shielded Inductor 118mA 23.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 23.7 Ohm Max Trenutna ocena 118mA
Tok - nasičenost 48mA