IMS05WDSH470K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IMS05WDSH470K40
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IMS-5WD-40 47 10% RJ1
Podatkovni listi: IMS05WDSH470K40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IMS05WDSH470K40
Številka dela IMS05WDSH470K40 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IMS-5WD-40 47 10% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5381 pcs Podatkovni list IMS05WDSH470K40.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Ščitenje Shielded Serija IMS-5WD-40
Ocene - Q @ Frek 46 @ 2.5MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 26MHz
Lastnosti - natančen opis 47µH Shielded Inductor 420mA 1.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 420mA
Tok - nasičenost 177mA